У Миколаєві скоротять штат чиновників міськради

У Миколаєві скоротять штат чиновників міськради

Скорочення проведуть через зменшення бюджету розвитку Миколаєва в 2018 році.
В рамках оптимізації структури виконавчих органів Миколаївської міськради планується скоротити з посад близько 100 чиновників, передає Depo.Миколаїв.
За словами виконуючої обов'язки миколаївського міського голови, секретаря міської ради Тетяни Казакової, скорочення 100 чиновників планується провести за рік.
Під час керування містом Олександром Сенкевичем кількість чиновників в міськраді зросла до 1050 співробітників. Заробітна плата такого штату в сумі становить 193 млн гривень на рік. У зв'язку зі зменшенням бюджету розвитку Миколаєва в 2018 році на 40%, Тетяна Казакова ініціювала проведення оптимізації виконавчих органів, а саме зменшити штат для скорочення витрат.
Під час засідання члени робочої групи розглянули ефективність роботи двох департаментів - економічного розвитку і з надання адміністративних послуг; двох управлінь - комунального майна та з питань надзвичайних ситуацій та захисту населення; а також двох відділів - відділу обліку та розподілу житла та відділу по організації оборонної і мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив