Миколаївців запрошують на обласний конкурс хореографічних колективів «Перлина Прибужжя»

Миколаївців запрошують на обласний конкурс хореографічних колективів «Перлина Прибужжя»

12 листопада 2017 року в місті Южноукраїнськ на базі ПК «Енергетик» та 18 листопада в місті Миколаїв на базі ПК «Молодіжний» відбудеться обласний конкурс хореографічних колективів «Перлина Прибужжя».
      Організаторотами конкурсу є обласний центр народної творчості та культурно-освітньої роботи, за сприяння управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації.  
      Конкурс проводиться з метою популяризації народного та класичного танцю, сучасних естрадних форм, народної стилізованої та дитячої хореографії,  підвищення художнього рівня репертуару та виконавської майстерності, укріплення дружніх зв’язків між творчими колективами.
      У конкурсній програмі беруть участь дитячі, молодіжні та дорослі танцювальні колективи, навчальних закладів культури, клубних закладів, незалежно від відомчого підпорядкування, студії хореографічного мистецтва Миколаївщини.
Виступи конкурсантів відбуватимуться
за номінаціями: народна, народна стилізація, класична, естрадна, сучасна та дитяча хореографія;
 у 6 вікових категоріях: (5-7 років); (8-10 років); (11-13 років); (14-16 років); (від 17 років і старші); (змішаний склад).
      На сьогодні заявки на участь у конкурсі подали 70 хореографічних колективів (до 1500 учасників) з м. Миколаєва та практично усіх районів області, крім Веселинівського, Врадіївського та Вознесенського.
      Оцінювати виступи учасників будуть провідні фахівці хореографічного мистецтва Миколаївщини на чолі з Михайлом Васильовичем Мерляновим, доцентом кафедри хореографії Миколаївської філії Київського національного університету культури і мистецтв, головою Миколаївського обласного творчого осередку національної хореографічної спілки України, заслуженим працівником культури України.
      Учасники фестивалю будуть нагороджені дипломами від управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та пам’ятними подарунками від Миколаївського обласного центру народної творчості.
      Колективи-лауреати перших місць будуть запрошені до участі в Регіональному конкурсі сюжетного танцю та малих форм «Dance-Daу», який відбудеться у березні 2018 року.
Додаткова інформація: (067) 255-42-43; (095) 905-45-67 – Кривошей А.В., провідний методист з хореографічного жанру МОЦНТ та КОР.


За  інф. Управління культури, національностей та релігій Миколаївської облдержадміністрації та
 Обласного центру народної творчості та культурно-освітньої роботи  

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив