У Миколаєві суд визнав депутата міськради винним у корупції

У Миколаєві суд визнав депутата міськради винним у корупції

Депутата Миколаївської міськради, заступника голови комісії з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності та благоустрою міста Владислава Ентіна суд визнав винним у скоєнні адміністративного правопорушення, пов'язаного з корупцією.
Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на повідомлення Центрального районного суду Миколаєва.
Згідно протоколу, депутат несвоєчасно подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (ч. 1 ст. 172-6 КУпАП). Зокрема, документ опублікований на сайті Єдиного державного реєстру декларацій 10.07.2017, в той час як кінцевим терміном подачі декларацій для його категорії посадових осіб, які подають електронну декларацію вперше, було 1 травня.
Прокурор вважав, що є всі наявні підстави для визнання депутата виннним у вчиненні зазначеного адміністративного правопорушення, проте підкреслив, що строк притягнення до відповідальності на момент судового засідання минув, через це можливо закрити провадження по справі.
Депутат свою провину заперечив та зазначив, що подав документ у встановлені строки, проте у липні 2017 року, зайшов, використовуючи особистий електронний ключ до Реєстру, щоб пересвідчитись, що декларацію подано вчасно.
Окрім цього, він зазначив, що на його думку відомості на веб-сайті Єдиного реєстру декларацій цілком могли стати результатом втручання невідомих осіб до роботи сайту.
Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, суд встановив, що провина депутата в скоєнні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП підтверджується наявними доказами.
Водночас згідно з ч.3 ст.38 КУпАП строки накладення адміністративного стягнення сплили.
Слідчий суддя Іван Дірко ухвалив визнати депутата винуватим у вчиненні адміністративного правопорушення за ч.1 ст.172-6 КУпАП, провадження у зазначеній справі закрити за пропуском строку притягнення до адміністративної відповідальності.
Нагадаємо, що раніше Гройсман оголосив про ліквідацію корупції у сплаті ПДВ.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив