У Миколаєві хочуть закрити аварійний міст

У Миколаєві хочуть закрити аварійний міст

Департамент ЖКГ Миколаївської міськради готовий призупинити роботу Варварівського мосту, якщо Уряд не відреагує на звернення міськради щодо сприяння вирішення проблеми зі станом мосту.

Про це заявив директор департаменту ЖКГ Андрій Палько, передає портал Depo.Запоріжжя з посиланням на прес-службу міськради.
Обмеження руху по Варварівському мосту Миколаївською міською радою Палько назвав некоректним та неправильним, тому що ця дорога міжнародного значення.
"Питання повинно розглянутися на обласній комісії з питаньтехногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій. Міськрада звернулася до кабміну України, але відповіді поки що не ми не отримали. Паралельно мі вже підготували лист на адресу комісії ТПНС з проханням розглянути питання стосовно експлуатації мосту на засіданні комісії. Також мі відпрацьовуємо технічні заходи щодо обмеження автомобільного руху (проводиться робота з ваговими комплексами, опрацьовуються питання стосовно реверсивного руху)", - зазначив директор департаменту ЖКГ.
Андрій Палько додав, що по правилам експлуатації мосту, необхідно зменшити навантаження на споруду, встановити світлофори реверсивного руху та дорожні знаки, змінити рух вантажного транспорту.
Директор департаменту ЖКГ ММР Андрій Палько заявив, якщо "не буде прийнято рішення з боку вищих інстанцій, департамент ЖКГ ММР ініціює питання обмеження руху на Варварівському мосту та тимчасове призупинення роботи мосту, звернувшись до депутатського корпусу Миколаївської міської ради".
Нагадаємо, на ремонт аварійного мосту потрібно понад 140 млн грн, окрім того, ще 5 млн грн необхідно для розробки проектно-кошторисної документації. Також нагадаємо, за результатами комплексного обстеження, яке нещодавно проводив проектний інститут, Варваровський міст знаходиться в аварійному стані та потребує термінового ремонту.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив