Обережно, отруйні гриби!

Обережно, отруйні гриби!

24 жовтня, о 10:55 до Служби порятунку від чергового лікаря Врадіївської центральної районної лікарні надійшло повідомлення про отруєння грибами трьох 11-річних дітей і одної десятирічної дитини.
Про це повідомляє Головне управління ГСЧС України в Миколаївській області.
Згідно з інформацією, 23 жовтня діти, які проживають в селі Кумарі Врадіївського району, збирали гриби в місцевому лісі, після чого спекли їх на багатті і з'їли. Згодом діти поскаржилися на погіршення самопочуття.
 
«Двоє дітей (брат і сестра) 2006 р.н. доставлені до Миколаївської обласної дитячої лікарні з діагнозом «гастроентероколітна форма», стан хворих задовільний. Інші діти, також брат з сестрою 2006 і 2007 р.н. з діагнозом «спазм сфінктера Одді» і «панкреопатіей» знаходяться у Врадіївськїй ЦРЛ », - йдеться в повідомленні.
Головне управління ГСЧС України в Миколаївській області закликає жителів і гостей області не збирати гриби в ряді випадків.
 
1. Якщо не впевнені, що знаєте їх - якими б апетитними вони не здавалися.
 
2. Поблизу транспортних магістралей, промислових підприємств, залізниць, звалищ, в хімічно та радіаційно небезпечних зонах, в міських парках (гриби мають властивість накопичувати з навколишнього середовища токсичні речовини).
 
3. Пластинчасті гриби (смертельно небезпечна бліда поганка може бути схожа на пластинчасті гриби - печериці, сироїжки).
 
4. Невідомі, особливо з циліндричною ніжкою, в основі якої є потовщення "бульба", оточена оболонкою.
 
5. З ушкодженою ніжкою, старі, в'ялі, червиві.

джерело​​​

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив