У Миколаєві 2018-й хочуть оголосити роком геніального художника-земляка

У Миколаєві 2018-й хочуть оголосити роком геніального художника-земляка

Наступний рік у Миколаєві збираються оголосити роком Народного художника України Андрія Антонюка.

Про це повідомив начальник управління з питань культури та охорони культурної спадщини Миколаївської міськради Юрій Любаров, передає портал Depo.Миколаїв.
У Миколаєві вшановуватимуть пам'ять Андрія Антонюка, якому в 2018 році мало б виповнитися 75 років.
"Наступний рік хочемо оголосити роком Народного художника України Андрія Антонюка, йому в 2018 році виповнилося б 75. Плануємо відкрити меморіальну дошку, видати поштову марку і конверти з картинами художника, організувати всеукраїнський пленер на теми картин художника. Крім того, вперше в місті пропонуємо ввести програму підтримки місцевих письменників, видавців і художників, які в своїх творах торкаються теми історії міста Миколаєва", - повідомив Любаров.
Реалізувати ці заходи збираються як за бюджетний кошт, так і за гранти та меценатські гроші.
Нагадаємо, Андрій Антонюк народився на Миколаївщині. У 1965 - 1971 роках працював в Одесі в Художньому фонді. З 1971 року - у Миколаєві. Помер 2013 року. Його твори зберігаються у провідних музеях України, російській Третьяковській галереї, Мадридській галереї.

Комментариев 1

Офлайн
Гость Kueithadvef
Гость Kueithadvef 13 июня 2018 10:16
Народ кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив