Офіційна заява Аграрної партії

Офіційна заява Аграрної партії

Сьогодні, 17 жовтня в урядовому кварталі триває акція за політичну реформу, яка анонсована низкою політичних партій та громадських організацій.
Стосовно даного заходу свою позицію висловила  Аграрна  партія України:
Аграрна партія послідовно виступає за створення антикорупційних судів, зміну виборчого законодавства, конституційні перетворення та проведення реальних реформ (медичної, пенсійної, освітньої, судової, земельної) в інтересах всього Українського народу. Ми переконані, що ті дії, до яких вдається влада в процесі реформування країни, – це глухий кут, адже вони відповідають передусім інтересам кредиторів, а не українських громадян.
Українці справді мають право на протест, але він має бути втілений у правовому полі, в демократичний спосіб. І влада зобов’язана це право поважати та забезпечити безпеку таких масових зібрань, при цьому зберігаючи максимальну обережність задля уникнення будь-яких провокацій. Разом з тим, і організатори повинні чітко відмежуватися від провокаторів, не допустивши жодної дестабілізації. Повторення ситуацій, подібних до прориву кордону за участі М. Саакашвілі та його прибічників – не просто неприпустиме, воно злочинне.
Політичні сили, які брали участь в акції «перетину державного кордону», вже показали свою сутність та істинні цінності. Наші цінності кардинально інакші. Коли власний піар ставиться вище інтересів держави – це неприпустимо! Ми переконані, що акції, які плануються на 17 жовтня у Києві – не є ефективним методом вирішення проблем.
Аграрна партія є конструктивною опозицією і змінює владу послідовним шляхом:
Адже:
- по-перше, єдиний реально дієвий і ефективний шлях зміни влади – це перемога на президентських і парламентських виборах. І ми бачимо наше завдання в тому, щоб навчити людей робити правильний вибір і перемагати.
- по-друге, для нас дуже важливо правильно формувати структуру партії і перемагати на місцях – будувати нову систему державного управління "знизу догори" за реальної участі представників місцевого самоврядування. Тому сьогодні наша увага повністю зосереджена на місцевих виборах. Зараз важливішим для партії є спілкування з людьми, можливість почути їх і пояснити нашу позицію, наше бачення розвитку країни.
- по-третє, ми інтенсивно працюємо в зовнішньополітичному середовищі, і нас турбує імідж України в очах її західних партнерів. Тому важливо, щоб влада розуміла, що це вона довела людей до того стану, коли вони готові знову виходити на вулиці. А ще більш важливо, щоб такі акції проходили цивілізовано з максимальною безпекою учасників.
Ми вже бачили останні резолюції ПАРЄ, і це  теж наслідок – як неефективності реформ влади, так і зумисного створення так званими опозиціонерами-популістами негативного образу України на міжнародній арені.
джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив