В Миколаєві відкрили Меморіал загиблим учасникам АТО

В Миколаєві відкрили Меморіал загиблим учасникам АТО

14 жовтня, в Миколаєві на площі біля будівля обласної державної адміністрації та обласної ради відбулось відкриття меморіалу загиблим учасникам антитерористичної операції в Донецькій та Луганській областях.
Перед родичами та друзями загиблих участників АТО виступили голова Миколаївської облдержадміністрації Олексій Савченко, голова облради Вікторія Москаленко, заступник Миколаївського міського голови Юрій Степанець, волонтери та інші.
«Дух свободи, який гуляє в нашій крові — він на роки залишиться з нами в нашому серці. Сьогодні ми здолаємо і переможемо зло, яке з'їдає нас зсередини — корупцію. І хто б не намагався нам розповідати, маленькими кроками влада виконує свій обов'язок перед тими хлопцями, яких вже сьогодні нема», - звернув голова ОДА увагу і на «внутрішнього ворога».
Після виступу було офіційно відкрито меморіал, на якому ініціатори закарбували імена всіх загиблих в АТО воїнів від Миколаївщини.
джерело

Комментариев 1

Офлайн
Гость Kueithadvef
Гость Kueithadvef 13 июня 2018 05:49
Народ кто хочет играть в современные игры на самых высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив