УСПІШНА РЕАЛІЗАЦІЯ СУДНОБУДІВНОЇ ПРОГРАМИ ТРИВАЄ

УСПІШНА РЕАЛІЗАЦІЯ СУДНОБУДІВНОЇ ПРОГРАМИ ТРИВАЄ

Незважаючи на те, що у вересні місяці суднобудівно-судноремонтний завод «НІБУЛОН» вже спустив на воду два судна, одне з яких – унікальне самохідне надпотужне днопоглиблювальне судно «МИКОЛАЇВЕЦЬ», брати перерву на відпочинок або ж збавляти обертів ніхто не збирається.
Суднобудівники компанії ще з більшим запалом виконують добудовчі роботи та трудяться над новими замовленнями.
Восьме несамохідне судно проекту В2000
Усі добудовчі роботи виконано і судно готове до експлуатації. Тож невдовзі флот судноплавної компанії «НІБУЛОН» поповниться ще однією одиницею.
Перше несамохідне судно проекту В5000
Наразі суднобудівниками заводу здійснюється різання металу, складання вузлів та секцій. Паралельно з цим ведеться закупівельна кампанія та завершуються проектні роботи.
Перевантажувач зерна проекту П-38
Майже на одному рівні готовності із несамохідним судном проекту В5000 і потужний перевантажувач. На сьогодні замовлення виконано майже на 10 %. Активно виготовляються необхідні для будівництва деталі, з яких складаються вузли та секції. Водночас триває закупівельна кампанія та проектування.
Надпотужне самохідне днопоглиблювальне судно проекту СДС-15 «МИКОЛАЇВЕЦЬ»
Завершуються добудовчі роботи, а саме: ведеться електромонтаж, покриття палуби та встановлення панельної зашивки, обладнання, монтуються системи, розпочались перші випробування механізмів. Ходові випробування судна заплановані на середину жовтня. Отож у наступному місяці земснаряд буде введений в експлуатацію та переданий судноплавній компанії ТОВ СП «НІБУЛОН». У жовтні ж «МИКОЛАЇВЕЦЬ» приступить до експериментального виконання днопоглиблювальних робіт на Дніпрі, а саме в Дніпродзержинському водосховищі
Спуск цього судна має історичне значення для нашої країни. На превеликий жаль, судноплавні шляхи в Україні з кожним роком зменшуються. Уже зараз через відсутність належних глибин на річках судна вимушені ходити недозавантаженими. «НІБУЛОН» сьогодні, практично, виконує обов’язки держави, здійснюючи днопоглиблення річок за власний кошт. У минулому році завдяки лідеру аграрного ринку України було відновлено судноплавство на Південному Бузі.
Зі спуском на воду такого унікального днопоглиблювального судна суднобудівний завод «НІБУЛОН» відкрив нову сторінку своєї історії. Так, відтепер нібулонівська верф готова до будівництва більш сучасних і складних з інженерної та проектної точки зору замовлень.
Окрім того, компанією замовлені та розробляються проекти багатоцільових морських буксирів потужністю 3500 к. с. та кранового судна вантажомісткістю 10 тис. тонн з двома потужними кранами, будівництво яких заплановане на 2018-2019 роки.
Нагадаємо, що в цьому році суднобудівно-судноремонтний завод завершив будівництво серії несамохідних суден проекту В2000, що призначені для експлуатації на Південному Бузі, та буксирів проекту 121М, названих на честь відомих миколаївських корабелів. Загалом у 2017 р. компанією спущено на воду сім суден, а 100-відсоткова завантаженість заводу розписана на два роки вперед.
Інформує: НІБУЛОН

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив