У Миколаєві на хабарі затримали начальника відділу обласної поліції

У Миколаєві на хабарі затримали начальника відділу обласної поліції

Посадовець вимагав від підлеглих неправомірну вигоду за оформлення дозволів на носіння та зберігання травматичної чи нарізної зброї.

У Миколаєві затримали начальника відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУ НП в Миколаївській області, який вимагав та отримував щомісячно "данину" у вигляді грошових коштів від підлеглих працівників ГУ НП в Миколаївській області. Про це повідомляє Depo.Миколаїв із посиланням на сайт ГПУ.

Було встановлено, що начальник відділу контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи управління превентивної діяльності ГУ НП в Миколаївській області щомісячно вимагав та отримував від підлеглих працівників неправомірну вигоду за оформлення дозволів на носіння та зберігання травматичної чи нарізної зброї.
Під час одержання чергової неправомірної вигоди посадовця затримали у порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України.

Досудовим розслідуванням установлено та задокументовано аналогічні факти отримання неправомірної вигоди, які мають місце і від інших працівників ГУ НП в Миколаївській області.
Наразі проводиться комплекс слідчих та розшукових дій з метою встановлення усіх обставин кримінального правопорушення, притягнення винних осіб до відповідальності.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив