Правоохоронці Заводського району розшукали безвісти зниклих неповнолітніх дівчат

Правоохоронці Заводського району розшукали безвісти зниклих неповнолітніх дівчат

Троє дівчат віком 13-ти та 14-ти років через непорозуміння з батьками залишили свої домівки. Неповнолітніх знайдено та повернуто додому, а дорослих, за фактом невиконання своїх обов’язків по вихованню дітей, притягнуто до адміністративної відповідальності.

11 вересня близько 23:00 до Заводського відділу поліції надійшло повідомлення від місцевої мешканки про те, що декілька годин тому безвісти зникла її 13-річна донька. Зв'язок із її мобільним телефоном знаходився поза межами досяжності.
Зі слів жінки, напередодні між нею та донькою виник конфлікт виховного характеру. На емоціях неповнолітня взяла свого собаку та, повідомивши, що піде гуляти залишила домівку. Проте, коли за кілька годин вона так і не повернулась, і мати забила на сполох.
Правоохоронцям знадобилося трохи більше години, аби відшукати втікачку. Відпрацьовуючи різні версії місцезнаходження останньої, правоохоронці з’ясували, що дівчина могла піти до свого батька, який мешкає у Корабельному районі Миколаєва, й не помилилися. Зі слів неповнолітньої, образившись на матір, вона вирішила деякий час пожити у батька. Відносно неї ніяких протиправних дій скоєно не було.

За кілька днів до поліції надійшли ще дві аналогічні заяви від батьків 13-ти та 14-річних дівчат. Як і в першому випадку, через непорозуміння з дорослими, підлітки залишили свої домівки. 
Вжитими заходами місцезнаходження біглянок було встановлено. З’ясувалося, старша з дівчат, не попередивши дорослих, відправилася гостювати до своєї подруги, де її і знайшли правоохоронці. А ось про місцеперебування молодшої поліцейські дізналися від працівників медзакладу, куди вона була госпіталізована з алкогольною інтоксикацією. Лікарі надали дівчини необхідну допомогу та відпустили додому, її життю та здоров’ю нічого не загрожує. 

«З підлітками проведено профілактичні бесіди щодо недопущення подібних вчинків у майбутньому, а їхніх батьків за невиконання обов’язків щодо виховання дітей, притягнуто до адміністративної відповідальності за ознаками ч. 1 ст. 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення», – зазначив старший інспектор ювенальної превенції СП Заводського ВП ГУНП в Миколаївській області майор поліції Дмитро Петровський. 
Крім того, правоохоронці звертаються з проханням до батьків бути уважнішими до своїх дітей, приділяти їм якомога більше уваги, щоб зберегти їх здоровими, уникнути нещасних випадків та травматизму.

зі інф. Заводського відділу поліції ГУНП Миколаївської області

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив