Ревізори знайшли в миколаївському виші порушень на 5 млн грн

Ревізори знайшли в миколаївському виші порушень на 5 млн грн

Порушення на суму близько 5 млн грн виявили миколаївські аудитори під час ревізії Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Про це повідомляє портал Depo.Миколаїв з посиланням на Південний офіс Державної аудиторської служби України.
Порушення були виявлені під час планової ревізії фінансово-господарської діяльності Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.
Університет порушив вимоги порядку надання платних послуг державними та комунальними навчальними закладами. Вартість тих, що надаються структурними підрозділами університету, є економічно необґрунтованою і не забезпечує усіх видатків на їх організацію. Тому навчальний заклад недоотримав доходів на суму 2,5 млн грн від наданих поліграфічних послуг, наладки та випробування обладнання, послуг з відпочинку в спортивно-оздоровчому таборі та харчування студентів і працівників університету.
Керівники університету не забезпечили своєчасне стягнення заборгованості за надані платні послуги, а прострочення термінів подання позовів призвело до безповоротних втрат доходів на 1,5 млн грн.
Під час ревізії також виявили факти необґрунтованих видатків на 480 тис. грн за кошти загального фонду на оплату праці професорсько-викладацького складу та працівників бухгалтерії, залучених до надання платних освітніх послуг. Такі ж порушення на суму 170 тис. грн виявили у Первомайському політехнічному інституті та на суму 155 тис. грн – в Первомайському коледжі.

Окрім того, працівникам університету безпідставно доплачували за роботу у важких та шкідливих умовах праці без проведення атестації робочих місць, що спричинило зайві витрати понад 400 тис. грн.
Інформація про виявлені порушення направлена до Слідчого управління ГУ Національної поліції в Миколаївській області.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив