Молодь Миколаївщини запрошують взяти участь у фіналі Студреспубліки

Молодь Миколаївщини запрошують взяти участь у фіналі Студреспубліки

24-27 серпня, за підтримки Миколаївської обласної державної адміністрації та Міністерства освіти і науки України, на Чорноморській косі, під Очаковом, на узбережжі Чорного моря (Миколаївська обл., Очаківській р-н, курорт Чорноморка, комплекс «Жемчужина») відбудеться фінал XIX Студреспубліки – найбільший в Україні майданчик діалогу про майбутнє, який щороку збирає найбільш прогресивних молодих людей, інтелектуалів.

Фінал Міжнародної програми «Студентська республіка» — це найбільш масштабна щорічна молодіжна громадська подія в Україні й одночасно — найінтелектуальніша.  Імпровізована держава збере близько 800-1000 учасників із України та з-за кордону. Кожен тут може знайти себе, чи в глибокій розумовій роботі над модернізацією України,чи вспілкуванні з прекрасними людьми з усіх регіонів, чи в драйвових суб-фестах, які тривають нон-стоп.
У фіналі Студреспубліки учасників очікуватиме потужна оргдіяльнісна гра на тему «Освіта – ключовий напрямок нової індустріалізації України». Також до програми додасться яскрава мульти-фестивальна частина. І все це в ігрових умовах імпровізованої держави «Студентська республіка», яка має власнуКонституцію, закони, органи влади, партії, валюту, територію.

У рамках проведення ОДГ, завдяки унікальному дискусійно-змагальному формату, в учасників є можливість спробувати свої сили, презентувати ідеї, які можливо комусь здаються абсурдними, подискутувати, допускати і виправляти помилки, вдосконалюватися - і шукати, шукати і ще раз шукати. Адже Студреспубліка – це майданчик, де всі думки приймаються! Участь у грі беруть переможці регіональних Студреспублік: Студентські мери та депутати Студентських магістратів, а також ті, хто виявив бажання, пройшовши обов’язкову онлайн-реєстрацію на сайті Студреспубліки.

Важливо, що характерний феномен програми — це проекція майбутнього України. Все, що відбувається на Студреспубліці, потім так чи інакше, але обов’язково відтворюється в державі. Це накладає особливу відповідальність на всіх учасників і переможців.

Учасники зможуть взяти участь у молодіжних активностях - «Студентській Мафії», «Фестивалі аматорського відео», Фото-конкурсі, «Нічній тусі», «Денній тусі» та інших суб-фестах. Під час Студреспубліки буде обрана «Перша Леді», визначено кращого соціального музиканта у MusicLiveAwards і ще багато інших переможців у цілій купі суб-фестів.
«Тут протягом 3-х неймовірно насичених, змістовних і драйвових днів ви побачите старих друзів, познайомитеся з новими, і разом під пекучим сонцем і свіжою морською хвилею не лише долучитеся на ділі до команди тих, хто живе задля спасіння України, але й отримаєте незабутні відчуття, які вас не покинуть аж до наступного, ювілейного фіналу Студреспубліки-2018», - зазначають організатори.
За довідками та фірмовими футболками-2017 звертатися: (044) 529-13-75, [email protected].


джерело

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 05:41
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте тор браузер для windows на русском он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. тор браузер для windows от xp до 10 https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив