«Це величезне свято для нас», - Савченко

«Це величезне свято для нас», - Савченко

До Дня Державного Прапора України та 26-ї річниці незалежності держави у на Миколаївщині проведуть церемонію підняття великого Державного Прапору України.

Також відбудуться обласні урочисті збори в українському академічному театрі драми та музичної комедії. Заплановано роботу ярмарок, святкові концерти та ряд інших розважальних заходів.
Про це стало відомо під час відео-селекторної наради під керівництвом голови Миколаївської облдержадміністрації Олексія Савченка у п’ятницю, 18 серпня.
Олексій Савченко запропонував обговорити ідеї стосовно проведення урочистостей до Дня Державного Прапора та 26-ї річниці незалежності України.
«Ми дійсно стали незалежною країною тільки останні три роки. До цього часу нас постійно використовували в своїх іграх, розповідали, що нам робити, але зараз ми маємо силу і дуже дорогою ціною заплатили, щоб сьогодні було мирне небо над нашими головами», - зазначив очільник області.
Представники управління культури ОДА розповіли, що 23 серпня планується проведення урочистої церемонії підняття великого Державного Прапора України на Соборній площі та біля адміністративного будинку ОДА. А в Миколаївському академічному українському театрі відбудуться обласні урочисті збори. У святкові дні функціонуватимуть ярмарки та святкові концерти.
Крім цього, під час наради Олексій Савченко представив учасникам зібрання Володимира Шульмейстра, який виконуватиме функції бізнес-омбудсмена в ОДА.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив