У Миколаєві забороняють купатися і рибалити через виявлення холери

У Миколаєві забороняють купатися і рибалити через виявлення холери

Збудник холери – холерний вібріон був виявлений у центрі Миколаєва в річці Інгул в районі пішохідного мосту.

Про це вчора, 14 серпня, повідомила прес-служба Миколаївської ОДА, передає портал Depo.Миколаїв.
Те, що у річці був виявлений саме збудник холери підтверджено Одеським протичумним інститутом ім. І. Мечникова.
На екстреній нараді обласної техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій вирішено вжити невідкладних профілактичних та інформаційних заходів з метою недопущення захворювання населення. Зокрема, Миколаївській міській раді рекомендовано заборонити купання та вилов риби в акваторії річок Інгул, Південний Буг, Дніпро-Бузького лиману та вжити невідкладних заходів щодо ліквідації місць стихійної торгівлі продуктами харчування, особливо рибопродуктами.

Окрім того, в області посилять моніторинг якості води у відкритих водоймах.
"Всі обласні та міські служби переведено у стан підвищеної готовності. Ситуація знаходиться на контролі керівництва облдержадміністрації", - повідомили у прес-службі ЗОДА.
Станом на 14 серпня випадків захворювання на холеру серед населення не зафіксовано. Разом із тим обласна інфекційна лікарня повністю укомплектована необхідними медикаментами на випадок розповсюдження хвороби. Також опрацьована можливість розгортання польового шпиталю на випадок масового захворювання.


Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 06:35
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте тор браузер для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать браузер tor на русском бесплатно https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив