Компанія «Нібулон» досягла одного з кращих експортних показників

Компанія «Нібулон» досягла одного з кращих експортних показників

У 2016/17 МР компанія «Нібулон» досягла одного з кращих експортних показників. Більше сільгоспродукції компанії вдалося експортувати лише у 2009/10 МР та за попередній звітній період (2015/16 МР).
Таким чином, у рейтингу українських експортерів «Нібулон» впевнено посідає перше місце, експортувавши 4,65 млн тонн сільгосппродукції.  
Щодо географії експорту, то «Нібулон» стабільно підтримує реноме надійного постачальника зернових та олійних культур на основні ринки світу: країни Африки, Близького Сходу, Європи, Південно-Східної Азії, Китаю та Індії. Підприємство залишається партнером провідних урядових покупців високоякісної продукції, зокрема: Генерального агентства з постачань продовольства (GASC) в Єгипті та Міністерства торгівлі та промисловості Йорданії.
Відкриття нових ринків збуту разом із посиленням позицій на вже існуючих дало змогу компанії збільшити вантажообіг та розширити коло партнерів у країнах призначення.
Так, «Нібулон» успішно відвантажив українську кукурудзу до Йорданії, попит на яку до цього був майже відсутнім через ризики з якості та потужну конкуренцію з боку США, Аргентини та Бразилії. У результаті місцеві компанії почали більше звертати увагу на українську кукурудзу, як гідну альтернативу заокеанському аналогу. Також компанії вдалося побудувати торговельні відносини з виробниками біоетанолу в країнах Європи та налагодити прямі поставки вітчизняної кукурудзи на заводи з виробництва «зеленого» палива.
Окрім збільшення присутності та впливу на існуючих ринках збуту, компанія продовжує своє становлення як експортера продукції в країнах Південно-Східної Азії, Чорної та Західної Африки. Наприкінці 2016/17 МР «Нібулон» один із небагатьох відвантажив кукурудзу до Кенії (близько 70 тис. т). Незадовго до цього Кенія скасувала імпортне мито для української кукурудзи в результаті міждержавних перемовин та кропіткої роботи українських дипломатів за ініціативи Міністерства з економічного розвитку і торгівлі України. Крім цього, компанія збільшує обсяги торгівлі з Китаєм та постійно покращує культуру виробництва задля забезпечення виконання жорстких фітосанітарних вимог цієї країни стосовно якості і стану продукції, що відвантажується на експорт.
Крім того, активність експорту ячменю з України перевищила всі очікування. Зернова Асоціація Саудівської Аравії з початку 2017 стала новим та єдиним державним органом з імпорту цієї культури та впровадила нову відкриту тендерну систему на зміну тій, що функціонувала до цього часу і вважалась недостатньо прозорою. «Нібулон», заздалегідь подбавши про реєстрацію в тендері разом з іншими міжнародними трейдерами, виграв певні обсяги та вже почав їх активно відвантажувати в рамках виконання взятих на себе тендерних зобов’язань.
джерело

Комментариев 1

Офлайн
Kueithadvef
Kueithadvef 13 июня 2018 03:02
Люди кто хочет играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный инет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив