На Херсонщині та Миколаївщині операція «Мігрант» триває

На Херсонщині та Миколаївщині операція  «Мігрант»  триває

На Херсонщині та Миколаївщині прикордонники спільно з співробітниками Національної поліції та Державної міграційної служби продовжують спільну профілактичну операцію «Мігрант» з нагляду за дотриманням іноземцями міграційного законодавства.

За результатами проведених заходів, у Миколаєві на ринку «Колос», правоохоронці виявили громадянина Грузії з підробленими відмітками у паспортному документі про перетин держаного кордону. В діях іноземця вбачається можливий факт кримінального правопорушення передбаченого статтею 358 КК України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, їх збут, використання підроблених документів». А на одному із ринків в Херсоні, спільна група виявила громадянку Узбекистану, яка перевищила терміни перебування на території України.
Іноземку притягнули до адміністративної відповідальності за ч. 1 ст. 203 КУпАП.Крім того, в ході проведення операції в населеному пункті Великі Копані оперативні співробітники Азово-Чорноморського регіонального управління та співробітники Національної поліції виявили та затримали громадянина України, мешканця Кіровоградської області, який перебуває у розшуку за вчинення злочину передбаченого ч.2 ст.125 КК України.

Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-службиІван Шевцов

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив