Наші сусіди -ХЕРСОНЦІ-сказали корупції НІ

Наші сусіди -ХЕРСОНЦІ-сказали корупції НІ

Активісти з різних областей України, які ще вчора збиралися на тривалу безстрокову акцію в столиці, сьогодні вже святкують перемогу – їм пообіцяли реформу рибної галузі довести до кінця.


Вчора о 21.00 автобус з учасниками акції вирушив до Києва з центру Херсона. Сказати своє «ні» корупції у рибній галузі відправилися понад 50 активістів, ГО учасників бойових дій «Південна фортеця», ГО ветеранів АТО «Біла стріла», ГО «Ніхто крім нас» та ГО «Стоп корупція».Сьогодні, 9 серпня о 8 ранку, в столиці біля будівлі Держрибагенції України розпочався масштабний захід.
Херсонців підтримали декілька областей, особливо активно – Черкаської та Дніпропетровської. Адже й там кажуть: реформи йдуть мляво, розкрадання живих водних ресурсів «кришується».Цьому слід спільними зусиллями покласти край.Що ж, заради захисту нашої природи та прав громадян, задля реформування галузі та очищення від браконьєрі в та корупціонерів, учасники вирішили стояти до кінця.
Розташувалися одразу на двох локаціях - біля Держрибагенції та напроти Мінагрополітики.
Та вже о 09.00 з мітингарями почали встановлювати діалог.
Приблизно о чверть на десяту до людей вийшов перший заступник голови Держрибагенції України Володимир Фалей і запросив координаторів та акції пройти до свого кабінету для розмови.Говорили довго, адже й проблем – чимало.
У сухому підсумку – перемога громадськості.
Принаймні, на рівні паперів та обіцянок. Причому позитивні досягнення завдяки активним херсонцям , кажуть учасники акції, може отримати вся Україна:
• Керівник Держрибагенції Ярема Ковалів уже написав заяву на звільнення. І хоча він до 11 серпня перебуває у відпустці, керувати розкраданням рибної галузі вже більше не зможе.

• На Херсонщину наступного тижня прибуде комісія, у складі з нашим земляком Володимиром Фалеєм та Володимиром Мухіним, який уже близько року очолює Рибний патруль Києва. Вони зустрінуться із депутатським корпусом і допоможуть запустити процес створення патруля у нас в області.

• Захиталася земля й під компанією херсонських «держрибохоронців». Заступник Богдана Артющика Георгій Базенко уже звільнений із посади. То щойно буде утворена ліквідаційна комісія – проіржавілий від корупції орган піде в минуле.

• Отож, з такими здобутками сьогодні херсонці повертаються додому й готуються до реалізації реформ, про які йшлося близько року. Учасники акції не приховують приємного здивування: вони розраховували на тривале протистояння, а виявляється процес очищення від корупції пішов?
Не зурочити б.

Анна Скурту

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив