«НІБУЛОН» долучився до Всеукраїнської мережі доброчесності

«НІБУЛОН» долучився до Всеукраїнської мережі доброчесності

Відповідна Декларація про створення Всеукраїнської мережі доброчесності була підписана генеральним директором компанії «НІБУЛОН» Олексієм Вадатурським в присутності Альгірдаса Шемети – бізнес-омбудсмена України та ініціатора створення мережі.
«Ми з радістю повідомляємо про приєднання нашої компанії до Всеукраїнської мережі доброчесності,  – наголосив Олексій Вадатурський. – Наша компанія вже 25 років працює в Україні, розвиваючи свій бізнес сумлінно, прозоро та виключно в правовому полі. Маючи бажання на рівні з транснаціональними компаніями інвестувати в економіку України кредитні ресурси першокласних західних банків, ми у 2004 році, маючи індивідуальну ліцензію Національного банку України на здійснення інвестиції за кордон, відкрили свою дочірню компанію у Нідерландах, а через 2 роки - у Швейцарії. Ми – успішна компанія, яка заслужила на високу довіру першокласних європейських банків, іноземних фінансових інститутів та партнерів. «НІБУЛОН» співпрацює з багатьма міжнародними фінансовими установами, серед яких ЄБРР, ЄІБ, IFC, і провідними західними банками. Всі ці роки «НІБУЛОН» сповідує принципи ведення бізнесу кращих країн світу, сумлінно, чесно і відкрито працює на ринку зерна, суворо дотримуючись українського законодавства. Протягом усього часу свого існування і плідної праці компанія робить свій посильний внесок у боротьбу з корупцією, тіньовими схемами і непорядними партнерами. Звичайно, рік чи два тому ситуація в Україні була набагато гіршою, але і сьогодні постає безліч проблем для того, хто хоче чесно займатися бізнесом в Україні. Саме тому ми й прийяли рішення долучитися до кращих компаній, які працюють в мережі доброчесності. Нам разом необхідно докласти багато зусиль, щоб український ринок став більш цивілізованим і прозорим, а Україна рухалася вперед, сповідуючи кращі цінності доброчесності».
Всеукраїнська мережа доброчесності – це нова ініціатива для бізнесу, який прагне працювати прозоро. Вказана мережа започаткована Радою бізнес-омбудсмена за підтримки Європейського банку реконструкції та розвитку (ЄБРР) і Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР). 
Метою створення мережі є просування ідеї етичного та відповідального ведення бізнесу. Компанії-учасники мережі погодилися підтримувати добру ділову репутацію та постійно удосконалювати власні стандарти доброчесності відповідно до кращих міжнародних практик. Відповідальність, закладена в основу діяльності компаній, допоможе протидіяти корупції, послабити регуляторний тиск, полегшить доступ до кредитування, а також сприятиме виходу на міжнародні ринки.
 Члени мережі спільно працюватимуть над оцінкою антикорупційних ризиків для втілення у своїх організаціях комплаєнс-програм, залучатимуть представників бізнесу до обговорення принципів доброчесності, підвищуватимуть інтерес до прозорого ведення бізнесу серед учасників ринку. Компанії-члени мережі регулярно підтверджуватимуть рівень своєї добропорядності. 
 «Корупція залишається основною перешкодою для економічного росту України. За даними Transparency International, Україна посідає 131 місце з 176 позицій в рейтингу сприйняття корупції. Створення мережі допоможе об'єднатися лідерам ділової спільноти України, які усвідомлюють важливість прозорого бізнесу і готові стати прикладом для інших компаній. Ми активно підтримуватимемо діяльність мережі», – зазначив Альгірдас Шемета  
Наразі 46 українських та міжнародних компаній підписали декларацію про доброчесність. Усі претенденти рекомендовані Радою бізнес-омбудсмена, ЄБРР, ОЕСР, посольствами, міжнародними організаціями та бізнес-асоціаціями. Ці компанії спільно формуватимуть засади та правила діяльності мережі.
Джерело:  
НІБУЛОНДобавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив