Представники Федерації тенісу на візках України провели пікет біля Миколаївської ОДА

Представники Федерації тенісу на візках України провели пікет біля Миколаївської ОДА

Заступник голови ОДА Віталій Кіндратів зустрівся з представниками Федерації тенісу на візках України, які провели пікет на площі біля будівлі Миколаївської обласної ради. Про це повідомили в ОДА.
Основною вимогою пікетувальників було прискорення процесу виділення ставок для тренерів Федерації в спортивних навчальних закладах Миколаєва. 
Віталій Кіндратів  висловив підтримку позиції протестуючих та повідомив учасникам акції, що наразі триває процес підготовки необхідної документації.  
«На сьогодні відбуваються всі процедури. Наразі департаментом фінансів та відділом спорту готується обґрунтування, після цього питання буде винесено на чергову сесію обласної ради», - повідомив Віталій Кіндратів. Він також підкреслив, що до вирішення питання люди з обмеженими можливостями можуть тренуватись у Миколаївському обласному центрі з фізкультури та спорту інвалідів «Інваспорт». 
До спілкування також долучилась голова обласної ради Вікторія Москаленко. Вона запропонувала сторонам провести вузьку зустріч в ході якої ще раз обговорити всі проблемні питання.
джерело

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив