Печерський райсуд Києва наклав арешт на ПАТ Чорноморський суднобудівний завод

Печерський райсуд Києва наклав арешт на  ПАТ Чорноморський суднобудівний завод

Печерський райсуд Києва наклав арешт на 99% акцій ПАТ Чорноморський суднобудівний завод, що входить в Смарт-Холдинг Вадима НовинськоПро це йдеться в ухвалі суду від 21 червня. 
Заарештовані акції ЧСЗ розподілені між 9 юридичними особами.
Санкції накладені за клопотанням Генеральної прокуратури в рамках кримінального провадження, відкритого у травні цього року.
Саму справу було відкрито ГПУ за заявою одного з депутатів Верховної Ради (ім'я не розкривається). Іншим визначенням суд наклав арешт на все майно заводу.
Кримінальне провадження, як випливає з тексту судового рішення, відкрито за фактом зловживання службовим становищем посадовими особами ФДМ, Мінпромполітики, ПАТ "Херсонський суднобудівний завод" із внесенням у 2011 році змін до договору купівлі-продажу акцій ДАХК "Чорноморський суднобудівний завод".
Такі зміни, на думку слідства, привели до зменшення обсягу інвестиційних зобов'язань на суму понад 500 млн гривень, "що викликало тяжкі наслідки у вигляді збитків державі", а також умисного доведення до банкрутства ЧСЗ посадовими особами підприємства.
ЧСЗ знаходиться в стадії банкрутства з 2014 року. Ініціатором банкрутства є Балаклавське рудоуправління, яке, як і ЧСЗ, належить Новінському.
Суднобудівний бізнес Смарт холдингу об'єднує компанія Smart Maritime Group. SMG управляє Чорноморським суднобудівним заводом, Херсонським суднобудівним заводом, Миколаївським машинобудівним заводом і термінальним комплексом "Очаків".
Бенефіціаром Смарт-холдингу є бізнесмен і політик Вадим Новинський.
SMG у 2016 році збільшив обсяг виробництва в порівнянні з 2015 роком на 49% - до 395 млн грн.
Повідомляє Depo.ua з посиланням на Liga.net.

Комментариев 1

Офлайн
Гость CharlesTaf
Гость CharlesTaf 31 января 2020 12:37
https://zaym-online.ucoz.net/ ---- Если нет денег иожно взять займ ---- как войти в мой кабинет госуслуги ---- Надо отдохнуть - тогда смотри тут ---- температура моря в черногории ---- Оставить коммент для вас я смог ---- светящиеся шары ---- где и как купить двери ---- http://soft-na-russkom.ru/acronis-true-image-2018/ ---- Обмен денег ---- как пополнить пеер кошелек с карты сбербанка ---- Быстрые бабки ----- быстрый займы онлайн ---- Если у вас праздник ---- заказать шары с доставкой ---- Как войти на сайт государственных услуг ---- gosuslugi ---- Купить шары ---- дверь сенатор беленый дуб ---- Коммент мой для вас ---- the elder scrolls online

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив