Видовищні навчання провели миколаївські десантники на Південному Бузі

Видовищні навчання провели миколаївські десантники на Південному Бузі

Миколаївські крилаті піхотинці перевірили техніку на готовність долати водні перешкоди з ходу.
Підрозділи миколаївської десантно-штурмової бригади, які залучатимуться до участі у тактичних навчаннях, здійснили перевірку техніки до подолання водних перешкод з ходу методом "замочування", передає Depo.Миколаїв з посиланням на прес-службу міністерства оборони.
Перевіряли колісну та гусеничну техніка батальйонів, підрозділів артилерії та протиповітряної оборони.
Як повідомили у прес-службі, це був завершальний етап злагодження батальйонів та дивізіонів перед бригадним навчанням.
Колона техніки була розгорнута на березі річки Південний Буг, визначена послідовність заходу машин у воду, позначені місця в'їзду і виїзду. Також були розгорнуті засоби евакуації техніки та екіпажів з води на випадок надзвичайної ситуації.
Попередньо, на всіх машинах, які залучалися до "замочування", були проведені необхідні роботи з герметизації корпусів. Екіпажі бойових машин пройшли відповідне навчання, засвоїли вимоги, обсяг і порядок виконання робіт для підготовки техніки до руху на плаву.
Машина, яка заходить у воду, спершу зачіплюється тросом з черговим тягачем для страхування. Після того, як машина заходить у воду до глибини приблизно один метр - зупинка. Екіпаж бойової машини візуально перевіряє герметичність корпусу зсередини, у моторному та у десантному відділенні, контролює роботу систем та механізмів, насосного обладнання.
Далі старший машини доповідає на берег про готовність чи неготовність здійснювати рух на плаву. Якщо рух дозволений, то екіпаж відчеплює страхувальний трос, а механік-водій вмикає передачу і далі бойова машина рухається на плаву. При виявлені критичного протікання, машина відразу повертається на берег.
Дане завдання ускладнювалося тим, що в місці проведення "замочування" чимала швидкість течії. Механіки-водії бойових машин під час виконання маневру на воді діяли максимально зосереджено і швидко, щоб не втратити керування машиною через течію.
Цього дня, всі залучені бойові машини були перевірені на готовність до подолання водних перешкод з ходу методом "замочування", перевіривши себе на плаву. Екіпажі бойових машин покращили свої вміння форсувати водні перешкоди.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив