Прикордонники привітали миколаївських моряків (фото)

Прикордонники  привітали миколаївських моряків (фото)

У Миколаєві, прикордонники Херсонського загону та екіпаж сторожового катеру морської охорони «Нимирів» прийняли участь в урочистих заходах присвячених Дню Військово-Морських Сил ЗС України.Спільно із миколаївцями, органами місцевого самоврядування ветеранами та діючими військовослужбовцями, прикордонники вшанували пам'ять загиблих бійців у Другій Світовій війні та військовослужбовців Військово-Морських Сил України.
Прикордонники і військові моряки завжди підтримували дружні стосунки, адже виконують одну почесну справу – захищають кордони Батьківщини. І сьогодні військовослужбовці прикордонного катер морської охорони «Немирів», перебуваючи в парадній колоні, спустили на воду лампадки на згадку про героїчні подвиги загиблих військових моряків.
Помічник начальника прикордонного загону - начальник прес-служби Іван Шевцов

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 10:37
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте тор браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать tor браузер https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив