Боротьба з наркотиками на Миколаївщині

Боротьба з наркотиками на Миколаївщині

26 червня, у Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотиками і їхнім незаконним обігом начальник Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Миколаївській області полковник поліції Леонід Крутій у телепередачі «Новий день» обласної телерадіокомпанії «Миколаїв», відповідав на запитання студії.
Леонід Крутій розповів, що лише протягом місяця завдяки кропіткій роботі співробітників правоохоронних органів вдалося виявити два великих злочинних угрупування, затримано 178 осіб, 30 з яких безпосередньо збували наркотики. Як зазначає начальник Управління протидії наркозлочинності, керували бандами особи неслов’янського походження.
– Угрупування були викриті завдяки сумісній роботі поліції та губернатора Миколаївщини, працівників прокуратури та інших правоохоронців.
За словами Леоніда Крутія, зріст наркозлочинів спричинений соціальною складовою, загальним зубожінням населення, проведенням бойових дій на території країни, відповідно, і зростом злочинності. Тому ця проблема стосується не лише Миколаївської області, а всієї України.

– Завдяки тому, що небайдужі миколаївці повідомляють на гарячу лінію 102 про факти розпису стін назвами наркосайтів, а також коли відбувається «закладка» наркотиків, були затримані деякі наркоділки. Один з таких, громадянин іншої держави, був затриманий саме під час закладки.
Також Леонід Крутій дав поради батькам, яким чином перевірити чи не потрапили їхні діти у біду під назвою «наркоманія».
– Змінюється поведінка дитини, різні наркотики впливають по-різному – ви можете помітити перепади настрою, депресію. В такому разі необхідно терміново відвести дитину до нарколога, здати аналізи. Також потрібно звернути увагу, якщо у розмові своєї дитини із знайомими ви чуєте такі слова, як «фен», «трава», «ширка», «колеса» – це молодіжний сленг, яким вони називають наркотики.
На завершення полковник поліції звернувся до телеглядачів із проханням надати допомогу у викоріненні такого пагубного явища у суспільстві, як наркоманія та про факти вирощування нарковмісних рослин, повідомляти до чергових частин територіальних відділів та відділень поліції або до Управління протидії наркозлочинності ГУНП в Миколаївській області за телефоном (0512)53-11-46.
За інф.відділу комунікації поліції Миколаївської області

Комментариев 1

Офлайн
Ирина Викторовна
Ирина Викторовна 4 октября 2017 22:50
Здравствуйте, предлагаем Вам услуги комплексного продвижения вашего сайта, подробнее с нашими услугами Вы можете ознакомиться по ссылке http://www.anacron.ru/ Извините за беспокойство.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив