Розпочали прийом заяв на видачу дозволу на спеціальне водокористування

Розпочали прийом заяв на видачу дозволу на спеціальне водокористування


Відповідно до Законів України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, що регулюють відносини, пов'язані з одержанням документів дозвільного характеру», «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності», Водного кодексу України та Положеня про Державне агентство водних ресурсів України, видача (переоформлення, анулювання,  відмова у видачі) дозволу на спеціальне водокористування здійснюється територіальними органами Держводагентства.
Згідно з вимогами Законів України «Про дозвільну систему у сфері господаської діяльності» та «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» прийом документів на видачу, переоформлення, анулювання  дозвілу на спеціальне водокористування здійснюється через центри надання адміністративних послуг.
До адміністратора центру надання адміністративних послуг подаються:
  1. Заява.
  2. Обгрунтування потреб у воді з помісячним нормативним розрахунком водокористування і водовідведення.
  3. Опис та схема місць забору води та скиду зворотних вод.
  4. Нормативи граничнодопустимого скидання (ГДС) забруднюючих речовин у водні обєкти із зворотними водами (з розрахунком на кожний випуск (скид) окремо).
  5. Затверджені індивідуальні технологічні нормативи використання питної води (для підприємств та організацій житлово-комунального господарства субєктів господарювання, які надають послуги з центрального водопостачання та/або водовідведення).
  6. Копія правовстановлюючих документів на водні обєкти (для орендарів водних обєктів).
Адміністративна послуга  є безоплатною.
Строк надання послуги: 30 календарних днів.
Письмова заява та документи, що додаються до неї, подаються в одному примірнику сектору у Миколаївській області Держводагентства, особисто водокористувачем або уповноваженою ним особою через центри надання адміністративних послуг Миколаївської області.

Источник:  http://svidok.info

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив