У Миколаєві шукають спікерів «Велофоруму-2017»

У Миколаєві шукають спікерів «Велофоруму-2017»

Організатори міжнародної конференції «Велофорум-2017», який відбудеться у Миколаєві 6-8 жовтня 2017 року, шукають спікерів. Про це повідомляється на офіційній сторінці «Агенції розвитку Миколаєва» у Facebook.
«Мабуть, ви вже чули, що цього року Миколаїв буде центром величезної велотуси країни. Наразі «Велофорум» шукає спікерів: відкрито прийом заявок від потенційних доповідачів, які хотіли би виступити у Миколаєві 6-8 жовтня. Головна тема – «Велосипед як каталізатор змін у містах», тому перевага буде віддаватись презентаціям, які обігрують цю тематику», - йдеться у повідомленні.
Прийом презентацій відкрито до 1 серпня.
Нагадаємо, що на форумі підійматимуться теми національної та локальної велосипедної політики, розвитку велоінфраструктури, безпеки дорожнього руху велосипедистів, взаємодія громадських організацій з бізнесом тощо. Власне така подія стає ключовою в житті українських веломанів і дає поштовх розвитку велотранспорту там, де проводиться форум.
Пише: http://svidok.info

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 12:05
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor browser для windows он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать браузер tor на русском бесплатно https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив