Миколаївські підприємства показали робота-фермера та унікальні гідролати на Міжнародній агровиставці

Миколаївські підприємства показали робота-фермера та унікальні гідролати на Міжнародній агровиставці

З 7 по 10 червня у м. Києві проходила XXIX Міжнародна агропромислова виставка «Агро – 2017», організатором якої виступило Міністерство аграрної політики та продовольства України. 
У ході виставки делегація департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації, спільно з регіональною торгово-промисловою палатою області, презентували експозицію «Миколаївщина аграрна».
Обласну експозицію відвідали заступники Міністра аграрної політики та продовольства України та представники Громадської спілки «Аграрний союз України». Під час презентації директор департаменту агропромислового розвитку ОДА Олена Піскун розповіла про основні здобутки аграрної галузі регіону. При цьому зосередила увагу, що поряд з великими підприємствами, які відомі на всю Україну, зокрема це ТОВ «Сандора», ТОВ СП «Нібулон», ФГ «Органік Сістемс» групи компаній «Агроф’южн», в регіональній експозиції представлений український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва, учасниками якого є невеликі фермерські господарства та приватні підприємці.
Велику зацікавленість у відвідувачів виставки викликав робот-фермер, що був представлений директором ПП «Growtech 3D» П.Осетряніним.
Також протягом роботи виставки «Агро-2017» великим попитом користувалася продукція ефірних масел та гідролатів, яку представляло ТОВ «Натуральні есенції».
Свій потенціал для учасників та гостей виставки «Агро-2017» презентували майже 30 підприємств області, серед яких були ФГ «Владам», ТОВ «Лакомка», «Баштанський сирзавод», ПрАТ «Лакталіс Миколаїв», ПАТ «Первомайський МКК», ТОВ «Сандора», ПАТ «Коблево» та інші.
Про це повідомляє http://svidok.info.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив