Запрошують на фестивальну тріаду

Запрошують на фестивальну тріаду

З 20 червня по 3 липня 2017 року санаторій «Борисфен», що у місті Очаків, прийматиме любителів театрального дійства, щирого українського гумору та пісенної творчості з різних куточків нашої держави, які демонструватимуть свої таланти на XXII Всеукраїнському фестивалі театрального мистецтва «Від Гіпаніса до Борисфена»(з 20 по 30 червня ), Всеукраїнському фестивалі-конкурсі гумору та сатири «Усмішки Глазового» (з 26 по 30 червня) та Всеукраїнському фестивалі-конкурсіпісенної творчості «Пісенний драйв» (30 червня по 3 липня).
У фестивальній програмі конкурсний перегляд різножанрових вистав та вокальних номерів, проведення творчих лабораторій і майстер-класів, обмін досвідом під час круглих столів, вечірні дискотеки і вечори відпочинку під гітару у багаття, відпочинок на березі Чорного моря, екскурсії видатними місцями нашої області
Миколаївський обласний центр народної творчості та культурної роботи запрошує миколаївців та гостей міста долучитися до яскравої фестивальної тріади й отримати безліч незабутніх відчуттів!
Більше інформації на сайті http://ocnt.com.ua

Комментариев 1

Офлайн
NikolaBed
NikolaBed 7 октября 2017 22:21
Привет народ! Не упустите возможность сорвать 5000 руб., совершенно бесплатно! Всего лишь вступите в смешной паблик вконтакте https://vk.com/Vash_Pozitiv и сделайте репост закреплённого поста. К тому же улучшите своё настроение, потому, что в нём постоянно публикуются отличные приколы :-)

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив