Автор «Гетьманича» розкрив миколаєвцям сюжет нової п'єси

Автор «Гетьманича» розкрив миколаєвцям сюжет нової п'єси

9 червня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулася творча зустріч з автором книги «Гетьманич» Миколою Євтушенком. 
Про це повідомляється на офіційній сторинці закладу у Facebook.
Микола Андрійович Євтушенко – український актор, режисер, письменник, просвітянин. Один із очільників просвітянського руху на Миколаївщині, член громадської організації «Українське товариство «Просвіта» Миколаївщини». Козак Буго-Чорноморського кошу, з 2008 р. – наказний отаман Буго-Лиманського незалежного козацтва. У письменницькому доробку Миколи Андрійовича п’єси для дітей, поезії. 
"Гетьманич" – музична п’єса в двох діях, присвячена життю та діяльності сина Богдана Хмельницького – Тимоша. Автор п’єси наголошує на ролі козацтва та участі молодого гетьманича у боротьбі з ворогами українського народу. Твір написаний за історичним романом українського прозаїка О. Пахучого «Тиміш Хмельницький, син Богдана» (1993 р.). 

Під час зустрічі присутні змогли поспілкуватися з автором, дізнатися про його творчість, плани на майбутнє та сюжет нової п’єси. На прохання молоді М. Євтушенко прочитав вірші Т.Г. Шевченка. Автор книги «Гетьманич» повідав присутнім багато нового про історичну добу козацтва та діяльність Тимоша Хмельницького.
З вітальним словом на зустрічі виступив кошовий отаман Богоявленської громади Бузького козацького війська Сергій Параскун. 


Источник: http://svidok.info

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив