Аеропорт замовив реконструкцію на 2,5 млн грн

Аеропорт замовив реконструкцію на 2,5 млн грн

Комунальне підприємство Миколаївської обласної ради "Міжнародний аеропорт Миколаїв" підписало три договори на загальну суму 2 мільйони 450 тисяч 356 гривень.
Як передає Depo.Миколаїв з посиланням на "Центр журналистских расследований", всі три угоди були укладені 31 травня поточного року без проведення відкритих торгів та аукціонів - підприємство саме на свій розсуд обирало підрядників.
ТОВ "Інтеграл системс" з міста Обухів Київської області отримає 694 356 тисячі гривень на комплекс проектних робіт "Реконструкція системи світлосигнального обладнання аеродрому "Миколаїв" і повинно буде виконати ці роботи до 26 червня.
Київське ТОВ "Проектдормісттехнологія" отримає 276 тисяч гривень на послуги з розробки проекту поточного ремонту покриття штучної злітно-посадкової смуги в аеропорту.
А найбільшу суму, 1 мільйон 480 тисяч гривень, отримає просто фізична особа-підприємець Любенко Ігор Вікторович, житель Корабельного району Миколаєва, за виконанням робіт із розробки проектно-кошторисної документації по капітальному ремонту будівлі аеровокзалу "Миколаїв" в селі Баловне Новоодеський району Миколаївської області , що має бути готове, згідно з договором, до 31 липня поточного року.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив