Діти за мир та дружбу

Діти за мир та дружбу

6 червня у Миколаївському академічному художньому російському  драматичному театрі відбулося відкриття ІІІ Міжнародного фестивалю-академії дитячої кіно-театральної творчості «Золотий ключик. Діти за мир та дружбу».
Участь у відкритті свята взяли голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олексій Савченко, почесний президент фестивалю – Влада Литовченко, українські та зарубіжні актори, музиканти, хореографи – Володимир Бистряков, Тетяна Цимбал, Олександр Яременко, Василь Барков.
«Це чудова можливість для розвитку творчої молоді. Радію, що талановиті діти з усієї країни приїхали саме до нас, на Миколаївщину. Дякую батькам, тренерам, художнім керівникам  за  розкриття та розвиток талантів наших дітей. Бажаю юним учасникам найбільш ефективно проявити себе, показати свої здібності, свої емоції, свій талант, своє вміння працювати», - зазначив очільник області Олексій Савченко.
Зазначимо, що фестиваль «Золотий ключик» триватиме з 6 до 10 червня  у Миколаєві та Коблевому. Учасники братимуть участь у різноманітних конкурсах, творчих вечорах, майстер-класах та удосконалюватимуть свою акторську майстерність. Підсумки фестивалю підбиватимуть у суботу, 10 червня.
 
За інформацією Миколаївської ОДА

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив