До Миколаєва із зони АТО повернулися морські піхотинці

До Миколаєва із зони АТО повернулися морські піхотинці

1 червня, у рамках ротації до Миколаєва із зони проведення АТО повернулися військовослужбовці 36 окремої бригади морської піхоти.
Воїнів у КПП частини зустрічали вдячні миколаївці. Висловити свою повагу героям прийшли і перший віце-мер Андрій Дадівєрін, депутат міськради Світлана Таранова, голова облради Вікторія Москаленко, перший заступник губернатора В’ячеслав Бонь.
Як розповів командувач ВМС України Ігор Воронченко, за період даної ротації морпіхи 8 місяців захищали нашу країну, беручи участь в АТО. А деякі підрозділи — більше 1,5 років. Воїни виконували бойові завдання у найбільш «гарячих» точках сектора «Маріуполь». І з усіма поставленими завданнями впоралися успішно.
— Бригада успішно виконала завдання, особовий склад показав відмінну виучку, проявив мужність, навів страх і трепет на ворога, — зазначив Ігор Воронченко. — Зараз має бути етап відновлення боєздатності, проведення злагодження підрозділів. Упевнений, в поставлені терміни ми ці завдання виконаємо, проведемо всі заходи якісно. І бригада будемо і надалі виконувати завдання, поставлені перед нею.
Командувач Військово-Морських Сил України вручив воїнам нагороди.
— Морські піхотинці! Від імені міської влади та всіх жителів Миколаєва я щиро дякую вам за героїзм і ратну працю! Ви — надійні захисники нашої Батьківщини! Слава морській піхоті України! — сказав Андрій Дадівєрін.
Зібрання хвилиною мовчання вшанували пам’ять воїнів, які віддали свої життя, захищаючи Україну.
За інформ. 
відділу інформаційного забезпечення міської ради

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив