Читай-місто

Читай-місто

Завдяки ініціативі студентів «Української академії лідерста» у мешканців та гостей Миколаєва з’явилась чудова можливість з головою зануритись у шедеври світової літератури під час пересування громадським транспортом. Про це повідомляється на офіційній сторинці «Агенції розвитку Миколаєва» у Facebook.
В рамках проекту «VЇLNOтека» хлопці та дівчата розмістили у тролейбусах і трамваях 40 наліпок з посиланнями на найгучніші бестселери: «Я, робот» Айзека Азімова, «Код да Вінчі» Дена Брауна, «451° за Фаренгейтом» Рея Бредбері, «1984» Джорджа Орвелла, «П'ятнадцятирічний капітан» Жуля Верна тощо.
Всі твори в бездоганному перекладі українською мовою, а для її читання достатньо лише мати смартфон, щоб отримати доступ до безкоштовної онлайн-бібліотеки.

Джерело:http://svidok.info

Комментариев 1

Офлайн
Vikulya1995
Vikulya1995 11 июня 2019 19:59
Если у вас на работе или дома заблокирован доступ к этому или любому другому сайту, или вы просто не хотите оставлять следы в интернете Используйте tor браузер он обходит все возможные блокировки провайдеров и обеспечивает анонимность. скачать официальный тор браузер https://tor-browser-vpn.ru/

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив