Флешмоб «Передай вітання Миколаєву»

Флешмоб «Передай вітання Миколаєву»

16 травня в Центральній міській бібліотеці ім. М.Л. Кропивницького відбулось відкриття фотовиставки «Мандруй, Миколаєве!». 
Ця яскрава фотовиставка стала частиною міжнародного проекту «Globe Mykolayiv», у межах якого поштівки з серії «Миколаїв патріотичний» подорожують країнами світу. Туристи фотографують їх на тлі визначних культурних пам’яток та природних див і публікують у соцмережах з певними хештегами. Авторкою листівок та ідеї проекту стала миколаївська художниця Світлана Чебанова.+
Церемонію відкриття виставки розпочала арт-сесія з мисткинею, під час якої вона розповіла про ідею проекту, географічну охопленість флешмобу та розкрила деякі таємниці процесу створення листівки.
Представлена експозиція підсумовує результати першого року флешмобу «Передай вітання Миколаєву». На стендах розмістились світлини з майже 200 країн світу. Відвідувачі виставки разом з авторкою поштівок вирушили у віртуальну подорож дивовижними куточками Землі. Всім охочим було запропоновано долучитись до проекту у форматі флешмобу та приєднатись до сторінки листівок в соціальній мережі Instagram.
Фотовиставка розпочинає серію бібліотечних заходів до Дня Європи в Україні.
Про це повідомляє прес-служба бібліотеки.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив