Штраф - 216 тис. грн.

Штраф - 216 тис. грн.

Управлінням Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області виявлено порушення вимог містобудівного законодавства під час будівництва водогону в селі Карликівка. Про це повідомляє прес-служба ДАБІ.
У ході позапланової перевірки на об’єкті «Водопостачання с. Карликівка Миколаївського району – будівництво», проведеної на підставі звернення мешканців Петрівської сільської ради, встановлено ряд порушень. Зокрема, підрядник ТОВ «Єдині комунальні системи» виконував будівельні роботи на об’єкті без реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт та без актів на закриття прихованих робіт. Недотримання законодавства у сфері містобудування було виявлено також в діяльності замовника, Петрівської сільської ради, який своєчасно не повідомив ДАБІ про зміну особи, відповідальної за проведення авторського нагляду.
За результатами контрольно-інспекційних заходів посадовою особою Управління складено акт перевірки та протоколи про виявлені порушення. Підряднику та замовнику будівництва надано приписи про усунення порушень та притягнуто до адміністративної відповідальності. На ТОВ «Єдині комунальні системи» накладено штрафні санкції у розмірі 216 тис. грн., на Петрівську сільську раду – у розмірі 8 тис. грн.
Наразі Управлінням вживаються заходи стосовно скасування реєстрації декларації про початок виконання будівельних робіт на даному об’єкті.
Джерело: http://svidok.info

Комментариев 1

Офлайн
Гость Kueithadvef
Гость Kueithadvef 13 июня 2018 07:03
Люди кто желает играть в современные игры на высоких настройках с динамичными теняими даже на самых слабых ПК или ноутах. Без лагов и фризов (Но нужен более менее нормальный интернет). Держите пожайлуста: Скачать саму прогу можно здесь. | Видео по установке и настройке смотрите тут. Внимание!!! Данный патч позволяет играть бесплатно пять часов в сутки. Если Вас интересует "Безлимит" то за 70 руб. в мес. обеспечу обновлние, поддержку и помогу с настройкой! Играю уже девять месяцев на ведре 2005 г. Буду рад кому помог разорить буржуев игровой индустрии!!! Если заинтересовало пишите в форму обратной связи. Перед покупкой протестируйте бесплатные возможности.

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив