ОТГ області братимуть участь у програмі «DOBRE»

ОТГ області братимуть участь у програмі «DOBRE»

26 квітня  Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) оголосило про партнерство з 25 новими об’єднаними територіальними громадами, яким надаватиме підтримку у процесі децентралізації. USAID допоможе громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку та підвищити залучення людей у розвиток громад.  
У заході взяли участь перший заступник Міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України В’ячеслав Негода, Директор офісу демократії та управління USAID Томас Вайт, разом з представниками 50 об’єднаних територіальних громад, експертів з децентралізації та партнерів програми DOBRE.
«Децентралізація відкриває великі можливості для ваших громад, надаючи додаткову фінансову та адміністративну незалежність, – сказав у привітальному слові  Директор офісу демократії та управління USAID Томас Вайт.  – Однак, зі збільшенням ресурсів, збільшується і відповідальність як органів місцевого самоврядування, так і  громадян, використовувати ці ресурси мудро для створення кращих умов розвитку громад».
Серед 25 громад-переможців – п’ять з Миколаївської, шість з Дніпропетровської, три з Івано‑Франківської, дві з Кіровоградської, шість з Тернопільської, одна з Харківської, та дві громади з Херсонської областей.
Участь у програмі братимуть Доманівська, Кам’яномостівська, Мостівська, Галицинівська та Куцурубська об’єднані територіальні громади Миколаївщини.
Довідково
«DOBRE» – п’ятирічна програма Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залучення громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. В Україні допомога USAID надається у таких сферах як економічний розвиток, демократія та управління, охорона здоров’я і соціальний сектор.
Джерело: http://svidok.info

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив