Миколаївська міськрада скасувала підвищення побудинкових тарифів, прийняте виконкомом

Миколаївська міськрада скасувала підвищення побудинкових тарифів, прийняте виконкомом

Депутати Миколаївської міської ради скасували прийняте виконавчим комітетом міськради рішення про підвищення побудинкових тарифів за утримання будинків і споруд. Відповідне рішення було прийнято в ході п'ятнадцятої сесії Миколаївської міської ради. Так, під час обговорення повістки дня, мер Миколаєва Олександр Сенкевич вніс пропозицію додати до порядку денного проект рішення, який дозволить внести зміни до рішення про збільшення побудинкових тарифи за утримання будинків і споруд.
За його словами, робоча група, яка була створена з депутатів для вивчення прийнятого рішення щодо збільшення побудинкових тарифів, виявила низку невідповідностей і порушень. У зв'язку з цим, до рішення необхідно внести зміни, які, за словами Сенкевича, знизять затверджені виконкомом тарифи на 15%. При цьому він запропонував призупинити прийняте виконкомом рішення. Після внесення до нього змін, воно має вступити в дію з 1 березня 2017 року.
У свою чергу депутат від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Олена Кисельова внесла пропозицію повністю скасувати рішення щодо збільшення побудинкових тарифів, назвавши його незаконним.
- Як ми можемо внести законні зміни в незаконне рішення, щоб воно стало законним? - запитала депутат.
При цьому вона зазначила, що розданий проект рішення датується 16 лютого. Також Кисельова запропонувала скасувати прийняте рішення, опрацювати питання та винести на голосування нову пропозицію. Після того, як  було проголосовано за порядок денний  і питання про перегляд  тарифів був винесений на розгляд, перед депутатами виступив директор департаменту ЖКГ Андрій Палько, який обґрунтував необхідність затвердження нових побудинкових тарифів. В результаті майже двогодинного обговорення, після п'ятихвилинної перерви, депутати прийняли рішення про скасування рішення виконкому щодо збільшення побудинкових тарифів.
– Відкоригувати проект рішення, скасувати дію рішення, увагу, за погодженням із усіма головами фракція, скасувати дію рішення виконавчого комітету Миколаївської міської ради від 16 січня про встановлення побудинкових тарифів, – зачитав Сенкевич.
Згідно з проголосованим рішенням, на підставі рекомендацій робочої групи, а також враховуючи вже скасоване рішення, до 15 лютого буде розроблено нове рішення виконкому, яке дозволить затвердити нові побудинкові тарифи, які вступлять в дію з 1 березня цього року.
Нагадаємо, 8 лютого в Миколаєві відбулося спільне засідання виконкому Миколаївської міської ради з членами робочої депутатської групи, в ході якого так і не був досягнутий компроміс у питанні підвищення побудинкових тарифів.
Джерело: https://news.pn/ru/politics/177036

Добавить комментарий

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив